• Slideshow

  ExcellenceEndeavoring for the Highest Quality and Professionalism in Our Service

 • Slideshow

  HonestyExhibiting the Highest Ethical Standards

 • Slideshow

  TeamworkThe Highest Collaborative Approach Amongst Our Team and Network

 • Slideshow

  ExperienceHelping the creation of lifelong client relationships

خدمات ما

این شرکت همواره با افتخار در جهت انجام خدمات با کیفیت و ارائه راهکارهای عملی (و نه تئوری) متناسب با نیازهای طرف‌های قرارداد گام برداشته و حرکت در جهت موفقیت مشتری را به عنوان یک اصل اساسی بر خود فرض می‌داند. خدمات ما در زمینه مشاوره حقوقی و بازرگانی:

درباره PPC

Persia Primo Consulting گروهی متشکل از شرکت‌های مشاوره حقوقی، مشاوره بازرگانی، حسابداری و حسابرسی و متخصصین مجرب چند ملیتی با سال‌ها تجربه در بازارهای بین‌المللی می‌باشد که به ارائه خدمات تخصصی حقوقی و بازرگانی به سرمایه‌گذاران و بازرگانان محترم در ایران، ایتالیا و سایر بازارهای اروپا می‌پردازد. گروه PPC به عنوان یکی از اولین گروه‌های تخصصی، حقوقی و بازرگانی بین‌المللی از سال 1394 فعالیت خود را در ایران آغاز نموده است و با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و متخصص اقدام به گسترش فعالیت‌ خود در ایران نموده است.

شرکت پیشتاز پارسه سرو (شعبه ثبت شده از گروه مشاورین   Persia Primo Consulting در تهران) با هدف ارائه خدمات جامع مشاوره حقوقی و  بازرگانی به کارآفرینان، بازرگانان و سایر فعالین اقتصادی داخلی و خارجی در راستای توسعه تجارت و تسهیل امر سرمایه‌گذاری در ایران و سایر بازارهای هدف تشکیل شده است تا مشاور مطمئن شما در زمینه تجارت، سرمایه‌گذاری و حقوقی باشد....

همکاران و شرکا

در راستای انجام رسالت خود، شرکت پیشتاز پارسه سرو  به عنوان عضوی از مجموعه Persia Primo Consulting همکاری حرفه‌ای و نزدیکی با سایر شرکت‌های معتبر بین‌المللی به عنوان شرکای تجاری و استراتژیک خود دارد.

همکاران تجاری ppc

web design by ASAGRAPHIC